ID e Pronës : 7028

Në Shitje 66,000€ - Banesa
74 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (nën Parkun e Qytetit të albi ), me sipërfaqe 74m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24h, parking rrugor, banesa është komplet e mobiluar. Më dokumenta në rregull.

Ndertim i ri

 

Çmimi: 66.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme