ID e Pronës : 8301

Në Shitje 73,000€ - Banesa
74 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Rruga C- Enver Maloku, Objekti Hoxha Grup), me sipërfaqe 74m2, kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 1 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ka parking rrugor, ka ashensor, ka ujë 24H. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i Ri

Çmimi: 73.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme