ID e Pronës : 8964

Në Shitje 36,000€ - Banesa
75 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Të Komuna e Re, afër qebaptorës Graniti), me sipërfaqe 75.16m2, kati i 6-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ujë 24H, ka ashensor. Shitet me mobilie. Parakontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 36.000€
+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme