ID e Pronës : 8483

Në Shitje 36,000€ - Banesa
75 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Postës), me sipërfaqe 75m2, kati 2-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 36.000€.

+383\44278238 (VIBER)

044278238

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme