ID e Pronës : 7583

Në Shitje 56,000€ - Banesa
75 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Të Eulex-i, mbrapa objektit Avni Gjakova ), me sipërfaqe 75m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 1 banjo, 1 ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka 2 ashensora, ka ujë 24H, objekti përfundon në Mars 2019. Kontrata bëhet të noteri.

Ndërtim i Ri

Çmimi: 56.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme