ID e Pronës : 13175

Në Shitje 950€ - Banesa
75 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet urgjentisht banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash, (Perballe salles 1 Tetori dhe afër menzes se studenteve.) me sipërfaqe 75m2, kati 4-tër (me lift).

Çmimi: 950€/m2. I negocjushem.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë
2 Dhoma të gjumit,
Banjo,
Ballkon dhe korridor.

Banesa ka ujë 24H. Shitet komplet e mobiluar.

+383/ 44443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme