ID e Pronës : 6539

Me Qira 280€ - Banesa
75 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomeshe në lagjen Aktash(Mbi menzen e Studentave, te OSB-ja), me sipërfaqe 75m2, kati 5-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar, ujë 24H, parking rrugor. Banesa lirohet 30 Mars.

Çmimi: 280€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme