ID e Pronës : 7486

Në Shitje 59,000€ - Banesa
75 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Të rruga C afër Tregtisë), me sipërfaqe 75m2, kati 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka 2 ashensora, ka ujë 24H. Kontrata bëhet të noteri, banesa përfundon në fund të vitit 2018.

Ndertim i ri.
Çmimi: 59.000€.

+38344443349 (VIBER)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme