ID e Pronës : 6786

Në Shitje 71,000€ - Banesa
75 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe të Bregu Diellit, (Përball vorrit të Ibrahim Rugoves) me sipërfaqe 75m2, kati i 6-të. Banesa ka sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, shpajz, ballkon dhe korridor, banesa ka ashensor, ujë 24H. Parakontrata behet të noteri. Banesa ëshë komplet e mobiluar.

Ndërtim i ri.

Çmimi: 71.000€.
+383/ 44443349 (VIBER).

044443349

038248165
kosova-immobilien@hotmail.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme