ID e Pronës : 6506

Në Shitje 32,500€ - Banesa
75 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë, (afër Zyres se Model Sllovenis, te Mab Projekti), me siperfaqe 75m2, kati 7-të(me lift). Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes,  banjo, ballkon shpajz dhe korridor. Banesa ka 2 ashensira, ka ujë 24H, parking rrugor përfundon shtator 2018, kontrata bëhet te Noteri.

Ndertim i ri.
Çmimi: 32.500€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme