ID e Pronës : 4356

Në Shitje 32,500€ - Banesa
75 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Te Rrethi), me sipërfaqe 75m2, kati i 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është e gatshme per banim. Para kontrata behët te Noteri.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 32.500€.

+377/ 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme