ID e Pronës : 7814

Në Shitje 55,000€ - Banesa
76 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe të Bregu Diellit, (Mbi banesat e bardha, të Famisi) me sipërfaqe 76m2, kati i 7-të. Banesa ka sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumit, banjo, ballkon dhe korridor, banesa ka ashensor, ujë 24H, ka parking rrugor. Kontrata bëhet të Noteri

Ndërtim i ri.

Çmimi: 55.000€.
+383/ 44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com

www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme