ID e Pronës : 7854

Në Shitje 40,000€ - Banesa
77 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Viva Fresh, Përball Morë Besit) me sipërfaqe 77m2, kati i 2-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, wc, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensorë. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.

Çmimi:40.000€.

 

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454

kosova-immobilien@hotmail.com

www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme