ID e Pronës : 7087

Në Shitje 38,000€ euro - Banesa
77 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Të Engeneringu mbi my fitnes) me sipërfaqe 77m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 1 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ashënsor, ka ujë 24H, ka parking rrugor. Me dokumenta ështe në rregull.

Ndertim i ri.
Çmimi: 38.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme