ID e Pronës : 8897

Në Shitje 78,000€ - Banesa
78 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Qender (Përball Rr.Bajram Kelmendi, Afër Xhamisë 4 Llullat), me sipërfaqe 78m2, kati 6-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ka ashensor, parking rrugor. Më fletë poseduse.

Ndertim i Ri
Çmimi: 78.000€.

+383\ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme