ID e Pronës : 11106

Në Shitje 36,000€ - Banesa
79.25 m2 Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë ( Bresje afër Komunës së re) me sipërfaqe 79.25m2, kati i 7-të. Banesa ka sallon më kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensora. Banesa është e gatshme për banim. Ndertim i Model Sllovenis. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 36.000€. I negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme