ID e Pronës : 7780

Në Shitje 38,000€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër shkolles Mihail Grameno, të zyret e Model Sllovenis ) , me sipërfaqe 80 m2, kati 7-të . Banesa ka sallon më kuzhine, 2 dhoma të gjumit, 1 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 ashënsora, ka parking rrugor, ka ujë 24H. Më fletë poseduse, kontrata behet të noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 38.000€.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme