ID e Pronës : 11585

Në Shitje 48,000€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Sh.F. Mihail Grameno , të Noari), me sipërfaqe 80m2 kati 7-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensora. Shitet komplet e mobiluar. Kontrata bëhet të Noteri, më Flet Poseduse.

Çmimi: 48.000€. I Negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme