ID e Pronës : 11512

Në Shitje 780€ - Banesa
81 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Velani (afër parkut të Qytetit) me sipërfaqe 81m2, kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 lifta në objekt, ka ujë 24H, ka parking rrugor. Kontrata bëhet te Noteri. Banesa përfundon Dhjetor 2020.

Ndertim i ri.
Çmimi:780 €/m2€. I Negocjushem.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme