ID e Pronës : 10289

Në Shitje 750€ - Banesa
81 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banes 3 dhomëshe në Lagjen Mati 1 (ne Rrugën C, te Hoxha Grup), me sipërfaqe 91m2 kati 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 Ashensora, me gjelbrim dhe me hapzir Qender Tregtare. Banesa përfundon në Mars 2020. Kontrata bëhet te Noteri.

Çmimi: 750€/m2. I negocjushëm.

+383/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme