ID e Pronës : 10231

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
82.9 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Sh.F. Mihail Grameno), me sipërfaqe 82.9m2 kati 4-ter. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i Ri.
Çmimi: Sipas Marrvëshjes.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme