ID e Pronës : 6761

Në Shitje 950€ m2 - Banesa
82 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Muhaxherëve (afër Ambasades të Zvicrrës, te Xhamia e Muhaxherëve) me sipërfaqe 82m2 kati 6-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është e gatshme për banim, ka 2 lifta në objekt, ka ujë 24H, ka parking rrugor, ka gjelbrim, ka pamje kah Jugu. Kontrata bëhet te Noteri.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 950€. Për m2.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme