ID e Pronës : 13124

Në Shitje 42,000€ - Banesa
82 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Mihail Grameno, te Meridiani), me sipërfaqe 82m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, lift, parking rrugor. Kontrata bëhet te Noteri Me Flete Poseduse.

Çmimi: 42.000€. I Negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme