ID e Pronës : 7828

Në Shitje 58,000€ - Banesa
83 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Mbrapa Farmedit, te Rruga për Gjykat) me sipërfaqe 83m2, kati i 4-tër (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensora, banesa është ndërtim e sipër, përfundon në Mars 2019. Kontrata bëhet të Noteri.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 58.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme