ID e Pronës : 7438

Në Shitje 690€ - Banesa
83 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen mati 1 (Afër Depo-së Përparimi, përball Shkollës Milenjumi 3) me sipërfaqe 83m2, kati i 4-tër (me lift). Banesa ka sallon me kizhin, 3 dhomë gjumi, banjo ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, banesa është ndërtim e sipër, përfundon Qershor 2018. Kontrata bëhet të Noteri,

Ndërtim i ri.
Çmimi: 690€/m2. I negocjushem.

 

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme