ID e Pronës : 11128

Në Shitje 67,000€ - Banesa
83 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (afër Rrugës Muharrem Fejza), me sipërfaqe 83m2 kati 4-tër (me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 Ashensora, ujë 24H, parking rrugor. Banesa përfundon në Korrik 2020. Kontrata bëhet te Noteri.

Ndërtim i Ri.

Çmimi: 67.000€. I Negocjushem.

+383/ 44443349 (VIBER)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme