ID e Pronës : 11601

Në Shitje 750€ - Banesa
83 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (afër Rrugës Muharrem Fejza, afër Supër Vivës), me sipërfaqe 83m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensorë. Përfundon dhjetor 2020. Kontrata bëhet te Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 750€/M2.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme