ID e Pronës : 4756

Në Shitje 70,000€ - Banesa
83 m2 3 Dhoma 2 Banjo 1 Garazh Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Muhagjerve (Afër Qendres, mbi Xhamin e Muhaxherve), me sipërfaqe 83.3m2, kati 7-të. Banesa ka sallon me kuzhin 2 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 lifta. Banesa perfundon ne Tetor të vitit 2017. Kontrata behet te Noteri. Banesa ka parking rrugor, ka hapsira gjelbruse, ka garazh, dhe bodrum.

Ndertim i ri.
Çmimi: 70.000€. Me garazh dhe bodrum.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme