ID e Pronës : 6434

Në Shitje 64,000€ - Banesa
83 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Muhagjerëve (afër Xhamis se Muhaxherëve), me sipërfaqe 83m2 kati 9-të(me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 ashënsora, ka parking rrugor, ka ujë 24H, parakontrata bëhet te Noteri. Banesa përfundon në fund të Vitit 2018.

Ndertim i ri.
Çmimi: 64.000€

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme