ID e Pronës : 9837

Në Shitje 83,000€ - Banesa
83 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Rruga B, afer rrethit, te Viva Fresh), me sipërfaqe 83m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa  ka ujë 24H, 2 ashësor, parking rrugor. Ngrohje qendrore, më termokos. Kontrata bëhet të Noteri.

Çmimi: 83.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme