ID e Pronës : 6870

Në Shitje 35,000€ - Banesa
84 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Komunës së vjetër, te Stadiumi) me sipërfaqe 84m2 kati 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe 2 korridor. Banesa ka pamje nga 3 anet e nderteses, është e rinovuar e gatshme për banim, ka ujë 24H, ka parking rrugor. Kontrata te Noteri, me flet poseduse.

Ndërtim i Vjetër.
Çmimi: 35.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme