ID e Pronës : 7803

Në Shitje 48,000€ - Banesa
84 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe të Bregu Diellit, ( Afër sh.f. Iliria, mbrapa ish Pjeter Budi) me sipërfaqe 84m2, kati i 2-të. Banesa ka sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumit, banjo, shpajz, ballkon dhe korridor, banesa ka ashensor, ujë 24H, ka parking rrugor.

Ndërtim i ri.

Çmimi: 48.000€.
+383/ 44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com

www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme