ID e Pronës : 9091

Në Shitje 75,000€ - Banesa
84 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (Afër Sllovenia Sport), me sipërfaqe 84m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 1 banjo,2 ballkona dhe korridor. Banesa ka ujë 24h, parking rrugor, ka ashensor,  shitet komplet e mobiluar,  Më dokumenta në rregull.

 

Ndertim i ri

Çmimi: 75.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme