ID e Pronës : 6576

Në Shitje 65,000€ - Banesa
84 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash (Afer Ish Restorant Davidofi), me sipërfaqe 84m2, kati 4-tër (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet komplet e mobiluar, ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 65000€.

+377/ 44443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme