ID e Pronës : 12663

Në Shitje 800€ - Banesa
85.40 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Lagjen Mati 1 (Të Rruga A), me sipërfaqe 85.40m2, kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 Ashensora, ujë 24H, parking rrugor. Banesa përfundon në Mars 2021. Kontrata bëhet te Noteri.

Ndërtim i Ri.

Çmimi: 800€. I Negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme