ID e Pronës : 11473

Në Shitje 45,000€ - Banesa
85.80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Sh.F. Mihail Grameno Rr. Dardania), me sipërfaqe 85.80m2 kati 3-të. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Shitet komplet e mobiluar. Kontrata bëhet të Noteri, më Flet Poseduse.

Çmimi: 45.000€. I Negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme