ID e Pronës : 8035

Në Shitje 53,000€ - Banesa
85 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Përball Petrol Kompani, të Berisha) me sipërfaqe 85m2, kati i 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka mobilie, ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensorë. Më dokumenta në rregull, më fletë poseduse, Ndertim i Tregtis .

Ndërtim i ri.

Çmimi:53.000€.

 

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com

www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme