ID e Pronës : 8464

Në Shitje 41,000€ - Banesa
85 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Sh.F. Mihail Grameno, Rruga Dardania), me sipërfaqe 85m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon më kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor, Kontrata bëhet të Avokati. Ndertim i Arditit

Ndertim i Ri.
Çmimi: 41.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme