ID e Pronës : 10701

Në Shitje 45,000€ - Banesa
85 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Kalabri-Emshir, (te Kullat e Arabve, perball Maxit), me sipërfaqe 85m2, kati 10-të(me lift). Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa Shitet pa mobile, ka ujë 24H, nxemje qëndrore, ka parking rrugor , ka 2 ashensora. Kontrata bëhët të Avokati.

Çmimi: 45.000€. I negocjushem

+383/ 44443349 (VIBER)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme