ID e Pronës : 11443

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
85 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjën Mati 1 (Afër Deposë Përparimi) me sipërfaqe 85m2, kati i 4-tër. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka ashensor. Banesa përfundon në dhjetor 2021. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.

Me Supër Çmim.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme