ID e Pronës : 9741

Në Shitje 49,000€ - Banesa
85 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Tokbashqe, (Rruga për Germi), me sipërfaqe 85m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor.  Banesa është komplet e mobiluar, ka ujë 24H, nxemje qëndrore, ka parking rrugor , ka ashensor. Kontrata bëhët të Avokati.

Çmimi: 49.000€

+383/ 44443349 (VIBER)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme