ID e Pronës : 9962

Në Shitje 42,000€ - Banesa
85 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Vivës së vjetër), me sipërfaqe 85m2, kati i 7-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, 2 ashensora, e gatshmë për banim. Më dokumenta në rregull, më fletë poseduse.

 

Ndertim i ri.
Çmimi: 42.000€. I Negocjushëm.
+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme