ID e Pronës : 11100

Në Shitje 37,000€ - Banesa
86.66 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë ( afër Pompës Kastrati, mbrapa Albit) me sipërfaqe 86.66m2, kati i 7-të. Banesa ka sallon më kuzhine, 2 dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensora. Banesa  përfundon Janar 2021. Ndertim i Model Sllovenis.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 37.000€. I Negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme