ID e Pronës : 7138

Në Shitje 65,000€ - Banesa
86 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Mat të Rruga C (Të Kava Grup), me sipërfaqe 86m2, kati 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka 2 ashënsora, ka parking rrugor, ka ujë 24H, banesa ështe e gatshme per banim, me dokumenta në rregull , kontrata behet te noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 65.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme