ID e Pronës : 12377

Në Shitje 40,000€ - Banesa
86 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Bresje afër Komunës së re) me sipërfaqe 86m2, kati i 5-të. Banesa ka sallon më kuzhine, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon, shpajz dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 ashensora. Banesa është e gatshme për banim. Ndertim i Model Sllovenis. Kontrata bëhet të Noteri. Me flete Poseduse

Ndërtim i ri.
Çmimi: 40.000€. I negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme