ID e Pronës : 11006

Në Shitje 800€ - Banesa
86 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe ne lagjen Arbëri (Afër mini-max-it, Ndërtim i Butrintit), me sipërfaqe 86m2, kati 5 (2 lifta). Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka gjelbrim, pozitë shumë e qet. Banesa është e gatshme për banim. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 800€ Për m2. I Negocjushëm.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme