ID e Pronës : 7228

Në Shitje 78,000€ euro - Banesa
87 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Kalabri (Të objekti i Fitores 1), me sipërfaqe 87m2 kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhomë gjumi, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar , ka parking rrugor, ka ujë 24H. Banesa është me dokumenta ne rregull, me flete poseduse.

Ndërtim i Vjetër.
Çmimi: 78000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme