ID e Pronës : 11150

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa
88 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjën Mati 1 (Shitet nga Pronarët e Tokës, Objekti i Ndërtuar nga Pozhegu Brodhers) me sipërfaqe 88m2, kati i 2-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 Ashensora, banesa është ndërtim e sipër, përfundon në Mars 2020. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.

Çmim: Me marrëveshje.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme