ID e Pronës : 11329

Në Shitje 750€ - Banesa, Prona Banimi
88 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjën e Spitalit (afër Shkollës Pavarsia, ndërtim i Vllëzrit Asllani) me sipërfaqe 88m2, kati i 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon, shpajz dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 Ashensora, banesa është e gatshme për banim. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndërtim i ri.

Çmimi: 750€/m2. I negocjushëm.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme