ID e Pronës : 8802

Në Shitje 470€ - Banesa
89 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (te Kompleksi Eliza), me sipërfaqe 89m2, kati i 3-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor, ka ujë 24H, 2 ashensora.Kontrata bëhët të Noteri, Banesa përfundon Qershor 2020.

Ndertim i ri.
Çmimi: 470€ /M2. I negocjushëm.
+383/ 44443349(VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme